APALS - Brite Strike
Blog /

APALS - Brite Strike

2 kwietnia 2015Zespół Ha3o

Firma Brite-Strike Tactical Illumination Products Inc. została założona przez dwóch policiantów, z potrzeby stowrzenia najwyższej jakości produktów do oświetlania. Na początku przewidywano, że używać ich będzie Policja i jednostki SWAT. Szybko okazało się jednak, że zastosowanie produktów będzie znacznie szersze. Wojsko i Jednostki Specjalne doceniają cechy użytkowe i jakość produktów Britr Strike.

Jedną ze sztandarowych pozycji firmy jest linia znaczników APALS® (All Purpose Adhesive Light Strips), czyli uniwersalnych, samoprzylepnych sygnalizatorów świetlnych. APALS są to cienkie paski z diodami LED, które mogą być użyte do oznaczenia drogi po ciemku, do oznaczenia sektorów używając różnych kolorów (jest ich 5) lub do oznaczenia nas samych i naszych towarzyszy. Dla naszego bezpieczeństwa, tak żeby inni mogli nas zobaczyć (np. na drodze) lub w obliczu niebezpieczeństwa mogli nas znaleźć. APALS świetnie sprawdza się też jako światło do sprawdzenia mapy i oświetlenia namiotu. Aluminiowa powłoka, w dzień nadaje się jako lusterko sygnalizacyjne. W znacznikach APALS wykorzystana jest najnowsza technologia LED oraz DPM (Digital Power Management) tak aby zagwarantować maksymalną niezawodność. Dzięki tym parametrom znacznik daje bardzo mocne światło pomimo bardzo niewielkich rozmiarów - 3x5cm i zaledwie 4g wagi!

APALS występuje w 5 kolorach białym, czerwonym, niebieskim, zielonym i bursztynowym.

Dane:

Są widziane na odległość ponad 1,5km (1 mila);

Wysoka żywotność baterii, która wystarcza na 80 godzin pracy;

Mają trzy tryby: szybkie światło błyskowe, wolne światło błyskowe, światło stałe ON/OFF;

Przylepiane na mocną taśmę samoprzylepną 3M, dzięki czemu znaczniki można mocować do praktycznie wszystkich powierzchni;

Kurzoodporne i wstrząsoodporne - odporne na złe warunki atmosferyczne: jak mrozy, upały, deszcz czy kurz;

Wodoodporne do głębokości około 60m


Firma Brite Strike składa obietnice używania najnowszych technologii oraz najwyższej jakości komponentów oraz standardów produkcji. Na produktach Brite-Strike można polegać zawsze kiedy ich potrzebujesz!

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani - zapraszamy do katalogu produktów!