Ha3o ponownie na targach MSPO
Tagi:
Blog /

Ha3o ponownie na targach MSPO

3 sierpnia 2017Ha3o

Jak zwykle w pierwszym tygodniu września zapraszamy na targi MSPO do Kielc.

W tym roku Ha3o ma numer stoiska B 103.

Jak zwykle zapraszamy wszystkich J a szczególnie tych, którzy są zainteresowani produktami z naszego asortymentu. Na naszym stoisku znajdą Państwo wyposażenie osobiste: okulary, gogle, hełmy, znaczniki, kombinezony, odzież, filtry do wody, kamizelki ratunkowe, system dystrybuowania i magazynowania energii i wiele innych. Dopełnienie stanowią narzędzia wyłomowe, łodzie, silniki, oznaczenia lądowisk, panele sygnalizacyjne, słowem wszystko co może stanowić dopełnienie wyposażenia grupowego.

Z niespodzianek  od REVISION MILITARY pokarzemy nowość na rynku – hełm CAIMAN! Inny niż wszystkie hełmy proponowane do tej pory przez REVISION.

Warto też zobaczyć kolejną nowość na polskim rynku, odzież TAIGA. Jest to wysokiej klasy system odzieży projektowany w oparciu o oczekiwania użytkowników i doskonałą znajomość właściwości materiałów. Poszczególne warstwy łączymy tak byśmy mogli pracować czy ćwiczyć w poczuciu komfortu bez względu na rodzaj pogody. Unikalny zestaw CPA-08 (kurtka + spodnie) został stworzony z myślą o działaniach w bardzo zimnym klimacie, nawet do -50°C. Ubrania są opracowane
w najdrobniejszych szczegółach, od bielizny po wierzchni kamuflaż.

Nowością na naszym stoisku będą też narzędzia LIBERVIT. Ta francuska firma posiada w swojej ofercie szeroką gamę narzędzi wyważeniowych. Są to w większości narzędzia hydrauliczne, o różnej mocy i sposobie wypierania. LIBERVIT jako jedyny na świecie posiada też w ofercie autonomiczne narzędzia tnąco-rozpierające do pracy pod wodą, których można używać też na lądzie.

Wszystko to i wiele więcej będzie można zobaczyć z bliska na naszym stoisku już od 5 września.

Zapraszamy serdecznie i czekamy w hali B, stoisko o numerze 103.


Tagi: