Karrimor SF
Blog /

Karrimor SF

27 lipca 2015Zespół Sprzęt Specjalny

Ogłosiliśmy promocję na produkty Karrimora SF. Do końca miesiąca można kupić produkty renomowanej marki z RABATEM 10%.

To świetna okazja, aby zapoznać się z asortymentem militarnej linii produktów. Zapraszamy!

HISTORIA

Karrimor SF to firma, która powstała w 1995 roku. Czerpie z najlepszych doświadczeń firmy Karrimor, która technologię tworzenia plecaków doskonali już od 1946 roku. Jednak Karrimor SF to połączenie wiedzy zespołu Karrimora i nowatorskich pomysłów Dericka Golloba. W ten sposób cywilne doświadczenia przyczyniły się do wdrożenia i produkcji serii asortymentu przeznaczonego dla sił specjalnych oraz jednostek organów ścigania.

Karrimor SF wyróżnia się na rynku produktów militarnych tym, że cały asortyment od samego początku powstaje w ścisłej współpracy z odbiorcą końcowym, czyli w oparciu o doświadczenia na bardzo wielu polach działania. Dodatkowo procedury testowania obejmują bardzo rygorystyczne próby w trudnych i bardzo wymagających warunkach.

Dlatego efektem końcowym jest produkt spełniający najwyższe standardy, gdzie można polegać na każdym szwie, a Karrimor SF to w pełni samodzielna marka, która pod własnym logo produkuje niezwykle funkcjonalne plecaki o najwyższej jakości!

PRODUKTY

Firma Karrimor SF rozdzieliła swoją działalność na dwie główne linie: SABRE oraz PREDATOR. Obie mają w swojej ofercie plecaki o różnej pojemności – od małych plecaków codziennych do plecaków o ładowności do 130 litrów. W produktach postawiony jest ogromny nacisk na wygodę użytkowania a także staranność wykonania. Plecaki wyposażone są w oddychające i bardzo wygodne systemy nośne, paski piersiowe z regulacją i szerokie szelki obszyte miękkim materiałem. Karrimor SF wykorzystuje najlepszej jakości zamki błyskawiczne YKK oraz bardzo trwałe, wodoodporne materiały (przede wszystkim Denier 600D oraz 1000D). Tkaniny te występują w czterech podstawowych kolorach: czarnym, piaskowym, oliwkowym zielonym oraz kamuflażu MultiCam. Występują także produkty w kamuflażu Kyptek oraz PenCott.

MODULARNOŚĆ

Największym atutem produktów jest możliwość ich modyfikowania, tak aby maksymalnie dostosować je do indywidualnych potrzeb użytkownika. Karrimor SF stosuje system doczepiania bocznych modułów na suwak – PLCE (Personal Load Carring Equipment). Ten doskonale działający system to znak rozpoznawczy firmy, jednak w części plecaków stosuje się także system MODULAR- system troczenia MOLLE.  Dzięki obu rozwiązaniom można dowolnie zwiększać objętość podstawowych plecaków, a także idealnie dostosowywać je do konkretnych potrzeb. W ofercie modularnych elementów, znajduje się wiele rodzajów kieszeni, zasobniki na amunicję, mapowniki czy apteczki o różnych rozmiarach i pojemnościach. Plecaki wyróżnia także HYDRO, czyli możliwość mocowania systemu hydracyjnego, która występuje opcjonalnie lub jest przewidziana w zestawie z produktem, w zależności od konkretnego modelu.

INNE PRODUKTY

Karrimor SF może także poszczycić się szeroką gamą akcesoriów, takich jak wodoszczelne worki, torby, walizki, taktyczne kamizelki i pasy biodrowe czy różnego rodzaju opakowania na notatki czy wodoszczelne pokrowce na dokumenty. Dzięki tej szerokiej ofercie produkty, które wyrosły z oferty typowo militarnej, nadadzą się zarówno do użytku profesjonalnego podczas wszelkiego rodzaju akcji bojowych jaki i podczas działalności cywilnej.

Firmie przyświeca motto: Weźmiesz więcej!