LAZRBLOC GF-8 REVISION MILITARY
Blog /

LAZRBLOC GF-8 REVISION MILITARY

25 kwietnia 2016Zespół Sprzęt Specjalny

to zintegrowane rozwiązanie, które nie ma sobie równych.

Jest to kombinacja balistycznej ochrony wzroku z blokadą promienia lasera zielonego, ochroną przed Near-Infrared oraz z doskonałymi parametrami przezierności.

Revision Military, światowy lider w dziedzinie rozwiązań ochrony wzroku opatentował barwnik laserowy do zabezpieczania przed dwuzakresowymi wiązkami lasera. Skoncentrowana wiązka światła lasera zawiera fale o długościach zarówno widzialnych jak i niewidzialnych dla ludzkiego oka. Oba zakresy fal stanowią poważne zagrożenie. Bez odpowiedniej ochrony oko może zostać uszkodzone – poczynając od drobnych ubytków wzroku kończąc na całkowitej ślepocie


PRECYZYJNA OCHRONA PRZED DWUZAKRESOWYM PROMIENIOWANIEM LASERA

NOWOŚĆ – opatentowany barwnik wykorzystywany jest w balistycznej szybce przeciwlaserowej LazrBloc GF-8. Unikalna powłoka blokuje 99.9% energii promieniowania zielonego lasera oraz energię niebezpiecznego pasma NIR. Niewidzialna dla ludzkiego oka wiązka NIR(Near-Infrared) jest najsilniejszą składową zielonego lasera, a blokowana jest w 99%.


PONADPRZECIĘTNA OPTYKA, PRZEZIERNOŚĆ ŚWIATŁA ORAZ ODWZOROWANIE KOLORÓW

Co niezwykle istotne szybka zapewnia korzystniejszą transmisję światła oraz lepsze odwzorowanie kolorów, niż w przypadku innych szkieł przeciwlaserowych dostępnych na rynku.Niezakłócona wizja sprawia, że okulary ze szkłami GF-8 można z powodzeniem stosować zarówno w dzień jak i w nocy. Dodatkowo szyba zapewnia pełną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV-A-B-C.ROZWIĄZANIE NA KTÓRYM MOŻNA POLEGAĆ, TRWAŁE I WYTRZYMAŁE

Szybka GF-8 zapewnia długotrwałą ochronę wzroku, niezależnie od tego w jak trudnych warunkach przyjdzie jej używać. Szybka powleczona jest także powłoką zabezpieczającą przed parowaniem OcuMax Plus, a także jest bardzo odporna na mechaniczne i chemiczne zniszczenia, w tym DEET. 

ODPOWIEDŹ REVISION MILITARY NA ZMIENIAJĄCĄ SIĘ SYTUACJĘ 

Z międzynarodowych raportów wynika, że w ostatnich latach wzrosła częstotliwość wykorzystywania lasera przeciwko funkcjonariuszom służb mundurowych. Dodatkowo znacząco wzrosła ilość incydentów z wykorzystaniem lasera w trakcie lotów komercyjnych, co jedynie potwierdza coraz powszechniejsze jego stosowanie. Użycie zielonego lasera stanowi 91% całkowitego wykorzystania promieni lasera. Dlatego Revision Military skupiło swoją uwagę na rozwiązaniu tego właśnie zagrożenia.

WIELOZADANIOWOŚĆ, KOMPATYBILNOŚĆ

W przeciwieństwie do większości produktów z zakresu ochrony przed promieniami, laser LazrBloc GF-8 sprawdza się korzystnie niezależnie od zmieniającej się sytuacji oraz warunków. Szybka przeciwlaserowa dostępna jest dla wszystkich serii produktów ochrony wzroku.

 

„Technologia ochrony przed promieniowaniem lasera LazrBloc GF-8 to najbardziej innowacyjne rozwiązanie w swojej dziedzinie. „