LifeSaver® Liberty™
Tagi:
Blog /

LifeSaver® Liberty™

7 listopada 2017Sprzęt Specjalny

NOWOŚĆ:
LifeSaver® Liberty™
To nie jest butelka z filtrem, to profesjonalny filtr do wody w formie butelki napełniany bez odkręcania pokrywki, daje swobodę uzupełniania w dowolnym momencie.
Wysoce zaawansowany system filtrujący z aktywnym węglem, oczyszcza wodę nie tylko z zanieczyszczeń, nieprzyjemnogo smaku i zapachu oraz chloru, ale także z drobnoustrojów chorobotwórczych takich jak bakterie, wirusy, pierwotniaki, pasożyty, grzyby oraz patogeny, które mogą być przenoszone wraz z wodą.
Technologia FailSafe - membrana zablokowana zanieczyszczeniem nie przepuszcza w ogóle wody, chroniąc przed spożyciem wody skażonej.
Udogodnieniem niespotykanym do tej pory w żadnych innych rozwiązaniach jest dołączony wężyk, który pozwala na napełnienie butelki wodą bez otwierania nakrętki.
Zatem bez zamoczenia ręki, jedynie umieszczając wężyk w wodzie, z której zamierzamy skorzystać, a z drugiej mocując do butelki zasysa wodę bezpośrednio do filtra.
Pojemność : 400ml; 2000 filtrowań
Jako autoryzowany wyłączny dystrybutor Producenta: iconLifeSaver zapraszamy do skorzystania z tej niewątpliwie jedynej w swoim rodzaju, elitarnej można powiedzieć oferty.


Tagi: