Ochrona wzroku Revision Military
Blog /

Ochrona wzroku Revision Military

24 czerwca 2015Zespół Sprzęt Specjalny

Większość z Państwa kojarzy firmę Revision Military z systemem ochrony głowy BATLSKIN. Jednak Revision to także niezrównana ochrona wzroku. Oferują oni najwyższej jakości gogle i okulary balistyczne, które są niezawodne niezależnie od warunków atmosferycznych w jakich są wykorzystywane oraz bez względu na rodzaj misji oraz zadań do jakich zostaną przeznaczone.

Misją firmy jest ciągłe dążenie do doskonałości produktów oferowanych służbom mundurowym.  Revision dąży do tworzenia najwyższej jakości rozwiązań ochronnych, tak aby sprostać zmieniającym się potrzebom współczesnego żołnierza. Firma tworzy wyjątkowe połączenia doświadczeń wojskowych, projektowania produktu na najwyższym poziomie, badań oraz produkcji z najlepszych dostępnych materiałów. Dzięki takiemu podejściu firma jest w stanie wytwarzać przełomowe produkty, które sprawdzają się na polu walki XXI wieku. 

Okulary i gogle balistyczne Revision Military to produkty najwyższej jakości. Są doskonale zaprojektowane i cechuje wytrzymałość i komfort użytkowania. Rozwiązania funkcjonalne produktów ochrony wzroku zapewniają maksymalnie niezniekształconą wizję oraz szeroki kąt widzenia. Okulary i gogle można bardzo łatwo dostosować do zmieniających się warunków, dzięki temu, że większość produktów ma wymienne szkła lub występuje w różnych wariantach kolorystycznych szkieł.  Niezwykle istotne jest to, że wszystkie szkła Revision mają pełną ochronę przed promieniowaniem UV (UV-A, UV-B i UV-C).

W zdjęciach do artykułu przedstawiamy charakterystykę szkieł, tak, aby ułatwić dobór najlepszych szkieł do danej sytuacji. Dodatkowo przedstawiamy, zestawienie produktów, które posiadają kod NSN.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Revision Military!