Odzież chłodząca HyperKewl™
Tagi: chłodzenie
Blog /

Odzież chłodząca HyperKewl™

14 maja 2015Zespół Sprzęt Specjalny

Miło nam poinformować, że jesteśmy dystrybutorem marki Techniche International. Firma ma w ofercie zarówno produkty grzejące jak i chłodzące. W związku ze zbliżającym się sezonem letnim warto przedstawić markę HyperKewl™, która oferuje szeroką gamę kamizelek oraz akcesoriów do chłodzenia organizmu.

Odzież chłodząca HyperKewl™ wykorzystuje właściwości materiału HyperKewl™ z reakcją z wodą. Materiał stopniowo uwalnia wodę poprzez odparowanie zapewniające efekt chłodzenia. Produkty tego typu cechuje niewątpliwie ich wytrzymałość, łatwość aktywowania oraz długość i skuteczność chłodzenia - od 5 do 10 godzin oraz obniżenie temperatury ciała o 6 do 16 stopni Celsjusza (w zależności od przepływu powietrza).

Odzież HyperKewl™ (technologia opatentowana z certyfikatem CE) wykorzystuje unikalną chemię polimerów, aby osiągnąć szybkie wchłanianie i stabilne przechowywanie wody. Formuła chemiczna tworzy także zwiększone parowanie. 

W szerokiej ofercie HyperKewl™ znajdują się przede wszystkim kamizelki oraz produkty chłodzące głowę, szyję oraz nadgarstki.

Pragniemy zwrócić uwagę, że istniej możliwość personalizowania wyrobów pod kątem konkretnych grup użytkowników. Możemy zaproponować naszycie rzepów do przyczepiania patchy lub wyszywanie znaczników lub logo na produktach. Oprócz zalet jakie niosą za sobą produkty chłodzące mogą one stać się również nośnikiem reklamy a także sposobem identyfikacji.

Znakowanie przedstawione w galerii na przykładzie chłodzących czapek z daszkiem, może zostać zastosowany na różnego rodzaju produktach. 

Zapraszamy!


Tagi: chłodzenie