Odzież chłodząca TechNiche - zwierzęta
Blog /

Odzież chłodząca TechNiche - zwierzęta

7 grudnia 2016Zespół Sprzęt Specjalny

Zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa oraz najlepszej możliwej opieki wszystkim zwierzętom, niezależnie czy są to zwierzaki domowe, czy pomocnicy pracy człowieka, powinno być kluczową kwestią dla każdego właściciela Pupila.
Zwierzęta dają wiele radości. Większości z nas kojarzą się one przede wszystkim z członkami rodziny i pełnoprawnymi mieszkańcami naszych domów! Jednak ogromna grupa zwierząt, to niestrudzeni pomocnicy pracy człowieka.
Psy, które pracują z człowiekiem pomagając w wielu zadaniach, w których sam człowiek nie mógłby sobie poradzić. Niejednokrotnie ryzykują przy tym własne życie i zdrowie. Od pracy psów ratowniczych, które współpracują z funkcjonariuszami służb mundurowych, zależy bezpieczeństwo wielu ludzi. Takie pary - pies i jego opiekun - to partnerzy w pracy oraz przede wszystkim przyjaciele na całe życie. Ponieważ pracują oni  w trudnych warunkach, nie ma najmniejszej wątpliwości, że takim zwierzakom należy się najlepsze traktowanie. To samo tyczy się psów przewodników, które z największą cierpliwością i posłuszeństwem pracują z osobami niepełnosprawnymi.

ZADBAJMY O NAJWYŻSZY KOMFORT ZWIERZĄT PRACUJĄCYCH! 
OGRANICZMY ZWIERZĘTOM W PRACY CZYNNIKI STRESUJĄCE oraz zadbajmy o ich maksymalne bezpieczeństwo!
Ulgę czworonogom mogą dostarczyć produkty chłodzące. Ich zasada stosowania jest bardzo prosta. Wystarczy namoczyć kamizelkę, matę czy derkę w chłodnej, słodkiej wodzie. Efekt działania odczuwalny będzie przez 6-10 godzin. W momencie, gdy produkt przestanie działać, wystarczy ponownie namoczyć w zimnej wodzie.


W sprzedaży posiadamy:

- kamizelki chłodzące dla psa,

- maty chłodzące dla psa,

- derka chłodząca dla konia,

- kołnierz na szyję konia.