Odzież damska w zawodach zdominowanych przez mężczyzn
Tagi: Taiga
Blog /

Odzież damska w zawodach zdominowanych przez mężczyzn

13 maja 2019SpSp

Bezproblemowy dobór ubrania roboczego dobranego do figury w zależności od tego czy użytkownik jest mężczyzną czy kobietą powinien być obecnie zupełnie zrozumiały. Bo nowe pokolenie ustala jasne wymagania a wszystkie gałęzie przemysłu muszą się do nich dostosować.
Jeszcze 10 lat temu kobiety nosiły takie same ubrania jak mężczyźni. Nikt nie zastanawiał się i nie występował w imieniu kobiet o potrzebie dostosowania wzorów odzieży do innej budowy ciała. Obecnie sprawa jest prosta. Ubrania męskie nie nadają się dla kobiet. W niewygodnym ubraniu nie pracuje się dobrze, trudno jest wypełnić zadania, niewygodna odzież przeszkadza w wykonywaniu codziennych obowiązków.
O zmianach, które nastąpiły w projektowaniu i ofercie odzieży Taiga mówi Roland Iwanow, Product Manager: Nastąpiła wyraźna zmiana pokoleniowa. Nie chodzi o to, że nagle o wiele więcej kobiet zaczęło nosić naszą odzież. Ale podczas zamawiania odzieży Taiga klienci wymagają damskich rozmiarów i odpowiedniego kroju odzieży.
10 lat temu Taiga oferowała jedynie odzież w standardowych męskich krojach i rozmiarach. Obecnie oferta obejmuje kilka standardowych grup rozmiarowych zarówno damskich jak i męskich oraz dodatkowych opcji w poszczególnych rozmiarach: z krótszymi dłuższymi rękawami lub nogawkami.
Użytkownik, który nie musi podwijać zbyt długich rękawów, nogawek, lub poprawiać zbyt obszerne spodnie odzież może skoncentrować się na wykonywaniu swoich obowiązków. Źle dobrana odzież nie pozwala w pełni skoncentrować się na wykonywanym zadaniu.
Rozbudowana oferta Taigi różnorodnych modeli odzieży nie jest jedynie kwestią estetyczną: dopasowania ubrania dla mężczyzny lub kobiety. Zgodnie z podejściem Taiga do sposobu dobierania odzieży jako systemu odpowiedniego do rodzaju pracy, otaczających warunków i indywidualnych uwarunkowań komfortowa odzież przekłada się na wydajność, jakość pracy i bezpieczeństwo użytkownika.


Tagi: Taiga