Porządne spodnie na co dzień i do pracy
Tagi: Taiga
Blog /

Porządne spodnie na co dzień i do pracy

20 listopada 2019SpSp

Dla wszystkich, którzy pracują w terenie Taiga przygotowała naprawdę porządne spodnie. Wytrzymałe modele Russel i Madison są podobne i różne jednocześnie. Który model, kiedy wybrać?
Spodnie Russel:
Dla wszystkich, którzy potrzebują na co dzień elastycznych trwałych i wygodnych spodni, zapewniających swobodę ruchu. Spodnie Russel są popularne także wśród Pracowników Taigi, zdobyły uznanie także w Ha3o. Nie bez przyczyny.
Wykonane z gęsto tkanego poliestrowo-bawełnianego materiału. Russel to idealne spodnie całoroczne: nie są za grube na lato, w dodatku z przemyślanymi systemami wentylacyjnymi, są wiatroszczelne i szybkoschnące (na jesień), a także obszerne na tyle aby zimą wygodnie założyć pod nie bieliznę termoaktywną.
Z kolei Madison to wytrzymałe softshellowe wiatroszczelne spodnie , wykończone od wewnątrz flisową przyjemną w dotyku wyściółką. Rozciągliwy w 4 kierunkach materiał sprawia, że są one niezwykle wygodne. Stretch sprawia, że dopasowują się ciaśniej do sylwetki niż spodnie Russel, jest to model typu slim. 
Oba modele spodni, zarówno Madison jak i Russel mają wstawki kewlarowe na kolanach, które wzmacniają tkaninę spodni, zabezpieczając w tych miejscach przed przetarciem lub rozdarciem i dodatkowo chronią przed zimnem podczas pracy na kolanach. Oba modele mają dopracowane różne opcje wentylacji, które zapewniają komfort nawet podczas natężonej aktywności fizycznej.
„Spodnie Madison są takie fajne i wygodne, że nie chce się ich zdejmować, Russel sprawdzają się latem jako alternatywa dla szortów w terenie, gdzie konieczna jest ochrona całych nóg. Właściwie, to można traktować oba modele spodni jako zestaw, i na lepszą i na gorszą pogodę, lub dla tych co zwykle szybko marzną, jako zwykłe spodnie robocze.  Jeśli chodzi o wygląd, to oba modele trudno rozróżnić, grupa ludzi z których część nosi Russle a część madidissony wygląda jak jeden zespół tak samo ubrany". mówi Johan Nilsson, który jest odpowiedzialny w Taidze za sprzedaż odzieży dla użytkowników pracujących w terenie. 
Oczywiście mamy  naszym asortymencie oba modele, więcej szczegółów: 
Spodnie Russel: http://sprzetspecjalny.pl/caloroczne-spodnie-russel/
Spodnie Madison: http://sprzetspecjalny.pl/spodnie-softshellowe-madison/

 


Tagi: Taiga