REVISION MILITARY sprzedaje fabrykę okularów i gogli
Blog /

REVISION MILITARY sprzedaje fabrykę okularów i gogli

8 października 2019SpSp

1 października 2019r. firma Revision Military podała do wiadomości informację dotyczącą wprowadzenia zmian w produkcji okularów i gogli balistycznych. 
Zgodnie z oświadczeniem wydanym przez Revision Military, wiodącego dostawcę rozwiązań ochrony głowy i oczu, a także mobilnych systemów zasilania dla wojska, linia produkcyjna okularów i gogli zostaje przeniesiona do prywatnego przedsiębiorstwa inwestycyjnego: nowojorskiej firmy ASGARD Partners & Co. „Przesunięcie produkcji jest konsekwencją podjętej strategii skoncentrowania się na wyodrębnionych sekcjach produktów, a także rozszerzenia możliwości finansowania i ułatwienia inwestowania w rozwój projektów dotyczących zwiększenia bezpieczeństwa  współczesnego żołnierza” mówi Jonathan Blanshay, Prezes Revision Military. 
Transakcja obejmuje sprzedaż fabryki systemów ochrony wzroku, czyli całej linii produkcyjnej okularów i gogli Revision Military w Essex (Vermont) wraz ze znakiem towarowym i marką Revision. ASGARD Partners & Co przejmuje  powierzchnę produkcyjną prawie 5 tys. m2,  oraz  130 pracowników fabryki. 
Wyodrębniony projekt ochrony baistycznej oczu, jako odrębna sekcja Revision przynależąca obecnie do ASGARD Partners & Co będzie kontynuowany na niezmienionych zasadach, jak dotychczasowa działalność operacyjna fabryki, z zastanym systemem zarządzania i obecnym zespołem pracowników w Essex. 
Okulary i gogle Revision to rozwiązania certyfikowane, przewyższające standardy bezpieczeństwa i wymagania norm wojskowych i cywilnych. Od teraz marka gogli i okularów Revision będzie autonomiczną jednostką, co z wykorzystaniem potencjału firmy ASGARD Partners & Co zapewni znacznie większe strategiczne możliwości rozwoju produktów tej  światowej klasy marki, w kierunku stworzenia najnowszej generacji ochrony wzroku. 
Przedstawiciele firmy Revision i ASGARD Partners & Co zapewniają, że  skomplikowany proces zmian nie zakłóci działalności operacyjnej, jakości produkcji,  atakże zostanie utrzymany dotychczasowy wysoki poziom obsługi klienta. 
REVISION MILITARY
Revision Military to firma założona w 2001roku, początkowo specjalizująca się w produkcji okularów i gogli balistycznych,  oferta Revision stopniowo rozszezono o systemy ochrony twarzy, głowy i tułowia.
Revision Miitary,  to lider w zakresie rozwiązań ochrony oczu, Revision, jako marka systemów ochrony oczu, oznacza najlepsze dostępne standardy balistycznej ochrony oczu, zapewniające bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Obecnie Revision Military opracowuje, produkuje i dostarcza zintegrowane systemy dedykowane rozwiązania w zakresie wyposażenia ochronnego żołnierza, oferta obejmuje również systemy magazynowania i zarządzania zasobami energii. 
Revision nieustannie opracowuje i rozwija innowacyjne projekty w zakresie tworzenia zintegrowanego systemu, który zwiększy wydajność i bezpieczeństwo współczesnego żołnierza.
W tym celu Revision łączy doświadczenie na wysokim poziomie, najnowocześniejsze wyposażenie i najlepszy personel.
Revision Military jest firmą prywatną, posiada certyfikat ISO 9001:2015, z główną siedzibą w Essex Junction, Vermont, USA oraz z biurami / oddziałami w Portsmouth, New Hampshire; Montrealu, Ottawie, (Kanada) i Wielkiej Brytanii.