Revision Outdoor - nowa marka rozpoczyna produkcję dla cywilnego rynku outdoorowego
Blog /

Revision Outdoor - nowa marka rozpoczyna produkcję dla cywilnego rynku outdoorowego

15 listopada 2018Sprzęt Specjalny

Revision Military - uznany dostawca osłon oczu: okularów i gogli taktycznych i balistycznych, systemów ochrony głowy i słuchu dla odbiorców sektora militarnego rozszerza swoją ofertę.
Revision Outdoor to nowa marka przeznaczona dla użytkowników szeroko pojętego segmentu rynku outdoorowego.
Revision Outdoor bazując na wiedzy i doświadczeniu Revision Military, korzystając ze sprawdzonych technologii i najnowocześniejszych rozwiązań i obiektów produkcyjnych będzie opracowywać okulary, które są odpowiedzią na potrzeby myśliwych, wędkrzay, turystów, podróżników, czyli dla wszystkich preferujących aktywność w trudnych warunkach zewnętrznych.
Nowa marka startuje z 3 modelami okularów:
□ - Revision Pursuer™ - przeznaczone na polowania
□ - Revision Caller™ - przeznaczone aktywności nad wodą
□ -.Revision Seeker™ - na codzień
Jonathan Blanshay, prezes zarządu Revisoin mówi: W naszych dyskusjach z przedstawicielami środowisk myśliwych okazało się, że istnieje duże zapotrzebowanie na dedykowane okulary techniczne. Postanowiliśmy odpowiedzieć na to zapotrzebowanie wykorzystując nasze doświadczenie w zakresie wyposażenia wojskowego i informacje zebrane od ekspertów w zakresie polowań i wędkarstwa do zbudowania wydajnych, wytrzymałych okularów do ekstremalnych aktywności outdoorowych.
Revision Outdoor oferuje 4 warianty kolorystyczne soczewek z filtrem polaryzacyjnym, z powłoką OcuMax® AF chroniącą przed zarysowaniem i parowaniem i smugami. Ponadto wszystkie soczewki spełniają wymagania wojskowych specyfikacji balistycznych, zapewniając ochronę oczu na najwyższym poziomie. Istnieje możliwość indywidualnego doboru szkieł.
Soczewki w trwałych ultralekkich oprawkach nie przekraczających 30 g, zapewniają komfort noszenia nawet przez cały dzień, Revision Outdoor oferuje 3 kolory oprawek i 3 opcje doboru soczewek, co pozwoli na optymalny dobór okularów pod względem potrzeb, preferencji i stylu.
Wszystkie okulary można zamówić na stronie Producenta: www.revisionoutdoor.com
Cena: $279
Zestaw obejmuje: okulary, pasek, pokrowiec, ściereczkę z mikrofibry, profesjonalny woreczek ochronny