Ruhl Tech
Blog /

Ruhl Tech

13 lipca 2015Zespół Sprzęt Specjalny

Mieliśmy ostatnio przyjemność robić dostawę narzędzi wyłomowych. O tym jak istotne jest, aby takie produkty były niezawodne i maksymalnie wytrzymałe nie trzeba wspominać. Chcemy zatem przedstawić tylko foto-galerię produktów, oraz opisać krótko producenta.

Produkty Ruhl Tech Breaching to szeroka linia obejmująca narzędzia wyłomowe, drabiny oraz drzwi treningowe. Wszystkie wymienione gałęzie linii produkowane są przez firmę CMT (Custom Machine & Tooling Inc.) Firma zaczynała w 2000 roku, jako niewielka działalność z jedną maszyną produkcyjną. Natomiast teraz ma już ogromne hale produkcyjne i ciągle bardzo prężnie się rozwija. Właścicielem i prezesem firmy jest Andrew Ruhland wykwalifikowany w swoim fachu rzemieślnik, z podłożem wojskowym.

Dzięki takim doświadczeniom i wiedzy produkty firmy Ruhl Tech są najwyższej jakości oraz bardzo wygodne w użytku. W swoich narzędziach Ruhl Tech stosuje opcyjnie dwa systemy blokowania. Zacisk (tak zwany trigger), który pozwala na dostosowanie długości trzonka według indywidualnych potrzeb oraz bolec (Push Button) dzięki któremu w bardzo łatwy i szybki sposób można rozłożyć trzonek.

Zapraszamy do galerii oraz do kontaktu w kwestii szczegółów technicznych oferowanych narzędzi.