SERWIS KAMIZELEK PNEUMATYCZNYCH
Blog /

SERWIS KAMIZELEK PNEUMATYCZNYCH

14 lutego 2018Sprzęt Specjalny

Zasady użytkowania ratunkowych kamizelek pneumatycznych, oprócz zaleconych procedur konserwacyjnych i sposobu przechowywania, zawierają istotną informację o obowiązkowych przeglądach technicznych w autoryzowanych serwisach.
Okresowy przegląd atestacyjny, zgodnie z powszechnie stosowanymi przez wszystkich producentów instrukcjami serwisowymi, dla kamizelek wojskowych i używanych w celach komercyjnych, należy przeprowadzić raz do roku lub po każdorazowym użyciu (rozumianym jako napompowanie balona), lub w przypadku stwierdzenia uszkodzenia kamizelki. W przypadku kamizelek stosowanych w celach sportowo-rekreacyjnych, zalecane raz na 3 lata.
Ha3o – wyłączny, autoryzowany dystrybutor ISP (International Safety Products), w ramach obsługi posprzedażnej zapewnia przeglądy oraz serwis kamizelek ISP. Przeprowadzamy kontrolę serwisową zgodną z procedurami Producenta i posiadamy wszelkie uprawnienia do nadawania atestów.
Zapraszamy do kontaktu również w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących użytkowania, serwisu czy doboru odpowiedniej kamizelki.
Jako autoryzowany serwis oferujemy pełen asortyment części zamiennych:
- pojemniki CO2
- bobiny
- zawleczki
- uszczelki
- części zamienne przeznaczone dla serwisów, między innymi:
- mechanizmy zwalniakowe
- światła ratunkowe
- taśmy odblaskowe
- gwizdki
- PECI - serwis pełen zakres części zamiennych, w tym pojemniki CO2 38g z gwintem 3/8”
- SUBMERSIBLE SYSTEMS INC (HEED) - autoryzowany serwis, przeglądy atestacyjne, pełen zakres części zamiennych