Targi IWA OutdoorClassics 2015
Blog /

Targi IWA OutdoorClassics 2015

10 marca 2015Załoga Ha3o

W terminie od 6 do 9 marca 2015 r. w Norymberdze, w Niemczech odbyły się coroczne, światowe Targi IWA OutdoorClassics. W Centrum Targów Norymberga, na powierzchni przekraczającej 85 tys. m² spotkali się wszyscy wiodący i renomowani dystrybutorzy z branży bardzo szeroko rozumianego outdooru.

Tegoroczna tematyka targów obracała się wokół ofert ujętych w trzech głównych segmentach wystawienniczych:

- Target Sports

- Nature Activities

- Protecting People

Targi IWA OutdoorClassics to międzynarodowe miejsce spotkań, więc nie mogło zabraknąć tam i nas! Ponieważ na IWA’ie wystawiała się większość naszych partnerów targi miały dla nas szczególne znaczenie.

KARRIMOR SF

Spotkaliśmy się z przedstawicielami firmy KarrimorSF, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem. Ich stanowisko przepełnione było nowościami, które już od czerwca będziecie mogli zobaczyć także u nas! Przede wszystkim po raz pierwszy zaprezentowane zostały plecaki w najnowszych kamuflażach - długo oczekiwany KRYPTEK™ oraz PenCott™. To ciekawa alternatywa do aktualnie obecnych na rynku MultiCam’ów.

Przeczytajcie o tym w artykule: http://blog.ha3o.pl/blog/wpis/karrimor-sf/

My zwróciliśmy też uwagę na produkty Karrimora SF, w typowo miejskim wydaniu! Obejrzyjcie na zdjęciu czarny plecak z lekko świecącą kratką w romby! To prawdziwy kamuflaż w miejskich warunkach - nikt nie pozna jak bardzo taktyczny nosisz plecak!

Poza wszelkimi walorami funkcjonalnymi i użytkowymi, a także doskonałą jakością i świetnym kamuflażem, to wielokrotnie powtarza się opinia, że te plecaki są po prostu ładne. Mamy więc nadzieję, że w nowej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie! Czekajcie na informacje, kiedy najnowsze produkty będą w naszym sklepie.

REVISION MILITARY

Targi zorganizowane były na najwyższym poziomie, a prezentowane produkty dobrane bardzo trafnie i staranie. Dużą radość sprawiło nam przejście się po w wszystkich 9 halach wystaw! Jesteśmy pewni, że dla każdego znalazło się tam coś interesującego! My spotkaliśmy się także z firmą REVISION MILITARY, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Poza tym, że jak zwykle było nam z nimi bardzo miło, firma prezentowała produkty na absolutnie najwyższym, światowym poziomie! 

Ich niezwykle zaawansowane technologie i doskonała jakość oferowanych produktów sprawiają, że hełmy, gogle i okulary firmy REVISION MILITARY nie wymagają zbędnego zachwalania!

My testowaliśmy między innymi okulary EXOSHIELD, które przeznaczone są do szybkiego poruszania się i bardzo dynamicznych akcji, a wykorzystywane głównie na rynku wojskowym. Zwracamy uwagę na bardzo ciekawy projekt Revision Future Soldier: Żołnierz Przyszłości- Zintegrowany system ochrony żołnierza, realizowany przez firmę REVISION MILITARY i reklamowany podczas Targów IWA. Obejrzyjcie koniecznie filmik, który wszystko wyjaśnia!

http://www.revisionmilitary.com/#!prettyPhotoVideo/0/

Filmik: Revision Future Soldier, dzięki Revision Military

ADVENTURE LIGHTS

Odwiedziliśmy też firmę AdventurLights, z którą współpracujemy od dawna. Jako, że jesteśmy ich wyłącznym dystrybutorem zależało nam, żeby zobaczyć ich stanowisko. AdventureLights mają produkty małe i praktycznie niezniszczalne. Najstarsze znane nam znaczniki pochodzą z 1998r i ciągle są niezawodne w najtrudniejszych warunkach, w tym wszelkiego rodzaju misjach bojowych. Mimo, że ich znaczniki są niewielkich rozmiarów, posiadają wielkie możliwości! Firma AdventureLights jest niekwestionowanym liderem w tym temacie i to zarówno na międzynarodowym rynku cywilnym jak i na najbardziej wymagającym, jakim jest rynek wojskowy.

Mieliśmy możliwość obejrzenie dwóch nowych modeli świateł, o których wkrótce się dowiecie oraz o zupełnie nowym, jeszcze bardziej zaawansowanym technologicznie znaczniku, który obecnie przechodzi testy praktyczne. Premiera zupełnie nowego światła - w 2016 roku! Uwierzcie, że będzie, to coś całkiem innowacyjnego.

Także i to spotkanie okazało się bardzo owocne, a my zadowoleni jesteśmy zarówno z uczestnictwa w Targach jak i z wizyty w Norymberdze!