WARSZTATY: narzędzia LIBERVIT
Tagi: Libervit
Blog /

WARSZTATY: narzędzia LIBERVIT

16 lipca 2019SpSp

Ostatnio nasz zespół czyli Ha3o wraz z C-IED zorganizował warsztaty dotyczące wykorzystania narzędzi firmy LIBERVIT w „Breachingu”, zdefiniowanym jako metoda wykonywania wejść i forsowania przeszkód, dzięki której uzyskujemy dostęp do celu lub miejsca kryzysu.  Prezentacja oprócz części teoretycznej obejmowała pokaz narzędzi w praktyce.  Uczestnicy mogli sprawdzić możliwości zastosowania narzędzi LIBERVIT w realnej sytuacji,  pod okiem doświadczonych instruktorów breachingu. 
LIBERVIT od ponad 20 lat dostarcza specjalistyczne narzędzia dla służb mundurowych we Francji, Niemczech, Hiszpanii, Czechach, Holandii, Austrii Włoszech i Szwajcarii. Firma ma wieloletnie doświadczenie w konstruowaniu i produkcji narzędzi hydraulicznych używanych w trakcie realizacji zadań bojowych, w tym także autonomicznego sprzętu o zerowej pływalności do działań podwodnych. 
LIBERVIT w swojej ofercie posiada całą gamę sprzętu wyważeniowego, w kategoriach narzędzi ręcznych i hydraulicznych. Oferta obejmuje młoty, łomy i przecinaki, tarany, narzędzia hydrauliczne do wyważania drzwi, pokonywania przeszkód i do innych działań związanych z tworzeniem dostępu. Zestawy narzędzi zawierają moduły robocze, wraz z końcówkami roboczymi: tnącymi, rozpierającymi, i dodatkowymi akcesoriami. Wszystkie narzędzia hydrauliczne LIBERVIT wyposażone są w szybkozłączki umożliwiające szybkie podłączenie i uruchomienie narzędzia. Wszystkie narzędzia są zasilane pompami hydraulicznymi elektrycznymi lub ręcznymi.


Tagi: Libervit