Zamknięcie firmy podrabiającej produkty Revision
Blog /

Zamknięcie firmy podrabiającej produkty Revision

13 kwietnia 2016Zespół Sprzęt Specjalny

DENVER, COLORADO - USA (01 luty 2016r). – Prokuratura Hrabstwa Ohio w stanie Indiana

Aresztowała właścicieli firmy Guangzhou Botai OpticalVisor Co., Ltd. (“Guangzhou Botai”),

obywateli Chin. Aresztowanie nastąpiło w oficjalnym biurze przedstawicielstwa firmy w USA, która swoją główną siedzibę posiada w Guangzhou w Chinach. Zatrzymanym zostały postawione między innymi zarzuty kradzieży, fałszerstwa i nielegalnych praktyk biznesowych.

Akcja była wspomagana przez  REVISION MILITARY,które już od dłuższego czasu prowadziło własne dochodzenie na temat produkcji i sprzedaży podrobionych produktów tej firmy. Była to między innymi nielegalna produkcja gogli DESERT LOCUST ™, które były sprzedawane, jako pełnowartościowe i certyfikowane produkty do ochrony wzroku, w tym z pełną ochroną balistyczną. Przeprowadzone dochodzenie potwierdziło, że te produkty nie spełniają żadnych standardów, a już tym bardziej standardów wymaganych przez REVISION MILITARY, zastrzeżoną markę!
Produkty REVISION MILITARY na różnych etapach produkcji są poddawane wszelkim testom, bardzo restrykcyjnym, by spełniać z nadwyżką wszystkie standardy. Taki reżim technologiczno-produkcyjny gwarantuje użytkownikowi pełną ochronę mechaniczną, w tym również balistyczną.

Niestety wszelkie przesłanki sugerują, niemniej dochodzenie jest w toku, że podróbki gogli i okularów REVISION MILITARY mogły znaleźć się również w obrocie handlowym w naszym kraju. Sami natrafiliśmy na produkt, który do złudzenia przypominał gogle Bullet Ant, i posiadał znaczek Revision, ale niestety jakość pozostawiała wiele do życzenia.
Firma REVISION MILITARY, przywiązuje ogromną wagę, angażując ogromny potencjał badawczy i mnóstwo środków finansowych, by gwarantować wysoką i niepodważalną jakość swoich produktów i przywiązują ogromną wagę do kontrolowania sieci sprzedaży i gwarantują, jakość swoich produktów, ale kupowanych u autoryzowanych przedstawicieli REVISION MILITARY.

REVISION MILITARY podkreśla w swoim komunikacie prasowym, że z uwagi na fakt, ze ofiarą takich nielegalnych działań padają bezpośrednio użytkownicy podrabianych wyrobów, ryzykując niejednokrotnie swoim zdrowiem czy życiem, będą bezwzględnie śledzić wszelkie sygnały i zawsze kierować się zasadą - ZERO TOLERANCJI w podobnych sytuacjach!.

Misją REVISION MILITARY jest zapewnienie jak najlepszej ochrony użytkownikom dlatego firma nie pozwoli na podważanie niekwestionowanej pozycji i zaufania milionów klientów.

MILITARY REVISION All Rights Reserved

Źródło:REVISION MILITARY