Filtr - butelka do wody LifeSaver Liberty

Filtr - butelka do wody LifeSaver Liberty

Pojemność:400ml
Wymiary:9,6 x 9,6 x 33,3 cm
Norma:NSF P231
Kod produktu:Filtr LifeSaver® Liberty™

Producent: LIFESAVER

Filtr LifeSaver® Liberty to profesjonalny filtr do wody w formie butelki napełniany bez odkręcania pokrywki, daje swobodę uzupełniania wody pitnej w dowolnym momencie, pod warunkiem dostępu do wody płynącej, stojącej lub deszczowej.
Wysoce zaawansowany system filtrujący z aktywnym węglem, oczyszcza wodę nie tylko z zanieczyszczeń, nieprzyjemnego smaku i zapachu oraz chloru, ale także z drobnoustrojów chorobotwórczych, pierwotniaków, pasożytów, grzybów oraz patogenów, które mogą być przenoszone wraz z wodą. 
Filtr spełnia wymagania normy NSF/ANSI P231:
- usuwa z wody 99.999%wirusów, 99.9999% bakterii i 99.99% cyst obecnych w wodzie, oczyszczając ją do standardów wody pitnej (wytyczne WHO2011).
Membrana filtra zablokowana zanieczyszczeniem nie przepuszcza w ogóle wody, chroniąc przed spożyciem wody skażonej (Technologia FailSafe).
Udogodnieniem niespotykanym do tej pory w żadnych innych rozwiązaniach jest dołączony wężyk, który pozwala na napełnienie butelki wodą bez otwierania nakrętki. Po umieszczeniu wężyka w wodzie mocuje się jego drugi koniec do butelki i zasysa się wodę bezpośrednio do filtra.
Długość wężyka: 5ft = 152,4 cm, zalety: łatwy dostęp do wody, suche ręce, możliwość filtrowania do dodatkowego pojemnika.
Dane techniczne:
- Pojemność: 400ml
- Waga: 425 g
- Wymiary: 9,6 x 9,6 x 33,3 cm
- Wydajność: 1,2 l/min
- Żywotność filtra: 2000 filtrowań
- Norma: NSF P231
Dostępne kolory:
- czarny, pomarańczowy, metaliczny złoty, metaliczny srebrny

Informacja o cenie:
Ha3o

Zapytaj nas o: Filtr - butelka do wody LifeSaver Liberty


Masz pytania dot. ceny, funkcjonalności, dostępności tego produktu, jub jakiekowliek inne? Napisz, postaramy się skontaktować jak najszybciej. Skorzystaj z formularza kontaktowego, zadzwoń: +48 22 610 50 91 lub napisz maila: lp.ynlajcepstezrps@oruib


Uwaga zabezpieczne antyspamowe - adres
e-mail trzeba przepisać nie kopiować.Zapewniamy, że my tez nie lubimy spamu, obiecujemy nie wykorzystywać Twojego adresu mailowego do celów innych niż odpowiedź na niniejszą korespondencję. Więcej w Polityce prywatności