Dlaczego my?

Ha3o posiada 20-letnie, bogate doświadczenie dzięki, któremu firma wyrobiła sobie solidną markę.

Początkowo, nasze działania w środowisku wodnym, tak śródlądowym jak i morskim, pozwoliły nam stać się specjalistami w zakresie: zabezpieczeń technicznych i organizacji imprez sportowych takich jak: cykl Windsurfing Era Cup 2001, 2002, 2003; Regaty ISAF, Idea Gdynia Sailing Days 2001; Red Bull Kitesurfing 2002; Zespołowe Mistrzostwa Polski 2003.

W miarę rozwoju firmy, nasz profesjonalizm i sprzęt został również zauważony przez producentów programów telewizyjnych. Współpracowaliśmy ze Sławkiem Makarukiem „Makaron” przy produkcjach TVN czy Camel Trophy. Zabezpieczaliśmy plany zdjęciowe takich programów jak: Ekspedycja, Dla Ciebie wszystko, Tenbit.pl. Wszystkie te działania przyniosły nam kolejne rekomendacje i w efekcie nowych klientów takich jak: Plus GSM, Mercedes Trucks, Nokia Club, California Computers, Telekomunikacja Polska S.A..., dla których organizowaliśmy imprezy integracyjne.

Ha3o to przede wszystkim zespół ludzi, którzy zawsze entuzjastycznie podchodzą do swoich zadań, a który tworzą wyszkoleni i doświadczeni ludzie (część z nas, to byli żeglarze regatowi). Nigdy nie baliśmy się wyzwań, tego co nowe oraz niecodzienne. Wszyscy posiadamy szeroki wachlarz uprawnień, wśród których najważniejsze to: uprawnienia motorowodne, kursy pomocy medycznej, ITR (Indywidualne Techniki Ratunkowe), obsługi urządzeń radiowych, licencje zezwalające na holowanie określonych sprzętów (np.: narty wodne). Działamy szybko i sprawnie zwracając szczególną uwagę na bezpieczeństwo oraz zadowolenie uczestników imprezy.

Należy jednak podkreślić, że Ha3o to nie tylko działalność eventowa, ale również firma handlowa dostarczająca sprzęt specjalny i taktyczny, poszukująca nowości w tym zakresie, które z uporem i poprzez edukację wprowadza na polski rynek.

Innowacyjność oferty i szeroki jej zakres pozwoliły nam współpracować z instytucjami państwowymi: Siłami i Służbami Specjalnymi, Ministerstwem Obrony Narodowej, Strażą Graniczną, Marynarką Wojenną RP, Policją, Strażą Pożarną, SAR, Ratownikami WOPR, itp.

Jesteśmy małym przedsiębiorstwem, ale posiadamy wszystkie niezbędne licencje, audyty i certyfikaty (ISO 9001, AQAP 2120, NCAGE, NSPA, Licencja z polskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji), które pozwalają nam m.in. na kontrakty eksportowe. Świadczymy kompleksowe usługi, dzięki, którym nasze doradztwo przekłada się na bezpośrednią satysfakcje klienta.