Karrimor SF Szelki PLCE Yoke

Karrimor SF Szelki PLCE Yoke

Kod produktu:M042

Producent: Karrimor SF

Indywidualny nośnik plecakowy PLCE(Personal Load Carriage Equipment) pozwala na doczepienie dwóch kieszeni bocznych w konfiguracji plecaka.

System szelek Yoke jest dużo lżejszy od standardowego plecaka, natomiast kieszenie boczne są kompatybilne z innymi plecakami Karrimor SF co pozwala na dowolną konfigurację takich zestawów. 

Tkanina: KS100e -1000 Denier. Tkanina poliestrowo silikonowa z powłoką z elastomeru. Jest odporna na ścieranie i rozdarcia, przy czym jej wielką zaletą jest to, że jest niezwykle lekka. Materiał ten jest zaimpregnowany środkiem wodoodpornym(DWR).

Dostępne kolory:

Oliwkowy (0)

Czarny (7)

Pustynny (C1)

Multicam DPM (M1)


Zapytaj nas o: Karrimor SF Szelki PLCE Yoke


Masz pytania dot. ceny, funkcjonalności, dostępności tego produktu, jub jakiekowliek inne? Napisz, postaramy się skontaktować jak najszybciej. Skorzystaj z formularza kontaktowego, zadzwoń: +48 22 610 50 91 lub napisz maila: lp.ynlajcepstezrps@oruib


Uwaga zabezpieczne antyspamowe - adres
e-mail trzeba przepisać nie kopiować.Zapewniamy, że my tez nie lubimy spamu, obiecujemy nie wykorzystywać Twojego adresu mailowego do celów innych niż odpowiedź na niniejszą korespondencję. Więcej w Polityce prywatności