Osobisty znacznik świetlny Adventure Guardian™ Dual Function IR

Osobisty znacznik świetlny Adventure Guardian™ Dual Function IR

Kod produktu:52101 IR

Producent: ADVENTURE LIGHTS

GuardianTM Dual Function IR (podwójny tryb świecenia IR)czyli wielokierunkowe światło sygnalizacyjne IR z podwójnym trybem świecenia, to prosty w obsłudze sygnalizator świetlny w kompaktowej wodoszczelnej obudowie, z wytrzymałą na uderzenia i zarysowania poliwęglanową  soczewką. Światło posiada 2 tryby świecenia w paśmie IR: stały IR i błyskowy IR (strobo). Zmiana trybu świecenia następuje poprzez odwrócenie (polaryzację) baterii (Reverse Polarity Program Switching™).
Emitowane światło IR, niezależnie od wybranego trybu, jest widoczne ze wszystkich stron (dookólnie). Zasięg widzialności światła do ok 970m.
Specyfikacja:
• Nr kat. 52101 IR
• Wymiary: 4cm x 3 cm x 2,5 cm (dł.x szer. x wys.),
• Waga: 20g z baterią
• Zasilanie: bateria litowa CR-2016 lub CR-2032,
• Zakres operacyjny: od -20˚C do +65˚C.
• Tryby świecenia w paśmie IR:
- światło błyskowe: 48 BPM - czas świecenia do 240godzin
- światło stałe - czas świecenia do 100 godzin
• Widoczność: do ok. 970m
• Wodoszczelność: do 100 m głębokości
Prosta obsługa: włączanie/ wyłączanie światła: przekręcenie soczewki do pozycji ON/OFF
Światło jest dostępne z jednym z akcesoriów: klips, opaska, pasek na nadgarstek/ramię, obrotowy zaczep do łańcuszka na klucze lub podstawa magnetyczna.

Zapytaj nas o: Osobisty znacznik świetlny Adventure Guardian™ Dual Function IR


Masz pytania dot. ceny, funkcjonalności, dostępności tego produktu, jub jakiekowliek inne? Napisz, postaramy się skontaktować jak najszybciej. Skorzystaj z formularza kontaktowego, zadzwoń: +48 22 610 50 91 lub napisz maila: lp.ynlajcepstezrps@oruib


Uwaga zabezpieczne antyspamowe - adres
e-mail trzeba przepisać nie kopiować.Zapewniamy, że my tez nie lubimy spamu, obiecujemy nie wykorzystywać Twojego adresu mailowego do celów innych niż odpowiedź na niniejszą korespondencję. Więcej w Polityce prywatności