Szekle syntetyczne Gator-Jaw®

Szekle syntetyczne Gator-Jaw®

Kod produktu:176745 Gator-Jaw

Producent: Bubba Rope

Szekle syntetyczne Gator-Jaw® to nowy system zamykania i łączenia lin. Z powodzeniem zastępują szekle stalowe lub karabińczyki jako rozwiązanie równie mocne, wytrzymałe i solidne, ale lżejsze i bezpieczniejsze.
Szekla Gator-Jaw® jest ręcznie wykonana z synthetycznego włókna liny Plasma® (włókno polietylenowe o wysokim module HMPE - High Modulus Polyethylene), o podwójnym splocie, z pokryciem winylowym (powłoką Gator-ize®). Plasma® (Dynnema) jest najmocniejszą liną syntetyczną dostępną na rynku. Powłoka winylowa zapewnia odporność na działanie brudu, pleśni, tłuszczów, soli, związków chemicznych, promieniowania UV, eliminuje problem nasiąkania wodą, zwiększa wytrzymałość i trwałość liny.
Opracowana w ramach kontraktów wojskowych obejmujących wyciąganie pojazdów wojskowych z błota, śniegu lub piasku. Spełnia standardy specyfikacji wojskowych Armii Amerykańskiej (splot i powłoka).
Przeznaczenie
- pojazdy 4x4
- off-road
- rolnictwo
- budownictwo
- żegluga
- górnictwo
Każda szekla jest estowana fabrycznie i certyfikowana.
Cechy szekli Gator-Jaw®
- wytrzymałość
- pływalność
- elastyczność
- : nie toną i nie rdzewieją, są miękkie – łatwe do założenia na trudnodostępny punkt holowniczy
- konstrukcja jednoczęściowa - eliminacja problemu zgubienia części składowych
Parametry:
o Średnica linki szekli: 11,1 mm
o Srednica pętli: 15 cm
o Wytrzymałość: 14 515kg
o Standardowy kolor:czarna/electric Green
o Inne kolory na zamówienie

Zapytaj nas o: Szekle syntetyczne Gator-Jaw®


Masz pytania dot. ceny, funkcjonalności, dostępności tego produktu, jub jakiekowliek inne? Napisz, postaramy się skontaktować jak najszybciej. Skorzystaj z formularza kontaktowego, zadzwoń: +48 22 610 50 91 lub napisz maila: lp.ynlajcepstezrps@oruib


Uwaga zabezpieczne antyspamowe - adres
e-mail trzeba przepisać nie kopiować.Zapewniamy, że my tez nie lubimy spamu, obiecujemy nie wykorzystywać Twojego adresu mailowego do celów innych niż odpowiedź na niniejszą korespondencję. Więcej w Polityce prywatności