Toporek ratowniczy

Toporek ratowniczy

Waga1,36 kg
Długość45,70 cm
Kod produktu:RUHL TECH CA-001

Producent: RUHLTECH

Lekki toporek ratowniczy Ruhl Tech (ALTI-CA-001) to wielofunkcyjne narzędzie dedykowane służbom ratowniczym. Praktyczne narzędzie w akcjach ratowniczych do tworzenia wejść ratowniczych, wydostania osób zakleszczonych w samochodach, wybijania szyb, niszczenia przeszkód blokujących dostęp do rannych.
Toporek jest dwustronny, końcówki po obu stronach rękojeści umożliwiają wykorzystanie jednego narzędzia do wielu zadań podczas akcji ratunkowej.
Końcówka stała, niewymienna to głowica z ostrzem, z otworem / kluczem do zaworów, i ze szpicem. Druga, wymienna strona rękojęsci, to moduł do wybijania szyb lub - opcjonalnie dwustronny brzeszczot piły do drewna, metalu i PCV, który zapewnia szybkie cięcie każdego z wymienionych materiałów.
Małe rozmiary i niska waga ułatwiają przenoszenie narzędzia, zwłaszcza w ciasnych przejściach.

Dane techniczne:
• Wytrzymała, odporna na korozję rękojeść wykonana z wysokogatunkowego aluminium lotniczego
• Głowica z wysokowęglowej stali nierdzewnej 420
• Wymienna końcówka:
- zoptymalizowany bimetalowy dwustronny brzeszczot Lennox grubośći 1,3mm
- zbijak - stalowy ostry stożkek do wybijania szyb
• Radełkowany antyślizgowy uchwyt redukuje możliwość wysunięcia się narzędzia z ręki podczas pracy
• Małe gabaryty i niska waga

Zapytaj nas o: Toporek ratowniczy


Masz pytania dot. ceny, funkcjonalności, dostępności tego produktu, jub jakiekowliek inne? Napisz, postaramy się skontaktować jak najszybciej. Skorzystaj z formularza kontaktowego, zadzwoń: +48 22 610 50 91 lub napisz maila: lp.ynlajcepstezrps@oruib


Uwaga zabezpieczne antyspamowe - adres
e-mail trzeba przepisać nie kopiować.Zapewniamy, że my tez nie lubimy spamu, obiecujemy nie wykorzystywać Twojego adresu mailowego do celów innych niż odpowiedź na niniejszą korespondencję. Więcej w Polityce prywatności